Wersja twojej przeglądarki jest przestarzała. Zalecamy zaktualizowanie przeglądarki do najnowszej wersji.

   To właśnie MY - zawodowy zespół coverowy Anka Cover Band
 

 

ANKA - bass, menegment;
Kierowniczka całego zamieszania, kiedy zadzwonisz lub napiszesz maila jest po drugiej stronie łącza.
Prywatnie miłośniczka psiej rasy Polski Owczarek Nizinny, zawodowo - księgowa, z kreatywnością ma wspólne punkty, ale nie na płaszczyźnie zawodowej.

 

DOROTA - wokal, konferansjerka;
Kierowniczka zamieszania na każdej imprezie, obsługuje mikrofon (oprócz lead vokalu, ma gadane) i różne przeszkadzajki. Prywatnie specjalistka ds. fotografii i grafiki różnej.

 

RAFAŁ - gitary, wokal;
Obsługuje w zespole wszelkie chordofony szarpane, Rysiek Riedel naszego Cover Bandu :) aktywnie udziela się także wokalnie. Prywatności nie ma, bo prywatnie zajmuje się tym, czym zawodowo.

 

MATEUSZ - perkusja;
Twardy gość, dla którego liczy się punkt! (Tak... "G" także...). Obsługuje w zespole instrumenty perkusyjne. Chcemy, by śpiewał, ale on nie chce... Prywatnie miłośnik niektórych rozbudowanych gier komputerowych.

 

BŁAŻEJ - instrumenty klawiszowe, wokal;
Całym sobą jest instrumentami klawiszowymi ( nie mylić z potocznym określeniem "klawisz"!), czlowiek o słuchu absolutnym. Prywatnie lubi nasłuchiwać, w jakiej częstotliwości "buczą" lodówki i inne AGD;)

 

 

zespół na event Częstochowa, zespół na Sylwestra Bielsko - Biała, zespół na event Małopolskie zespół na walentynki częstochowa zespół na andrzejki Czechowice zespół imprezę firmową Małopolska coverband na imprezę firmową w Bielsku, zespół na event Małopolska zespół na imprezę firmową Radomsko zespół na sylwestra Częstochowa zespół na imprezę firmową Stryszawa, zespół na bankiet okolice Bielska profesjonalny zespół na imprezę firmową; zespół na studniówkę

Polityka dotycząca plików cookies

Ten serwis korzysta z plików cookies do przechowywania informacji na twoim komputerze.

Czy akceptujesz?